Co je paintball O nás Naše hřiště Vybavení Průběh Vaši akce Služby Ceník Kontakt
 
aktuality
!!! Zprovozněn facebook !!!
Paintball Valmez

Pro Vaše známé můžete zakoupit
dárkové poukazy v libovolné hodnotě

1.3.2018 - zahájena nová sezóna

1.3.2014 - Zakoupeny nové
komplety Tippmann 98 PS
a termální masky s 260° výhledem.

1.3.2013 - Rekonstrukce a přestavba hřiště


Fotky z hřiště ...
Firemní a školní akce ...
Videa ...

Firemní, teambuildingové, školní akce a sportovní dny

Firemní a teambuildingové akce:

S pořádáním firemních a teambuildingových paintballových akcí máme bohaté zkušenosti od roku 2003. Jsme připraveni Vám celou akci na míru sestavit a zaslat do 24 hodin podrobnou cenovou nabídku třeba včetně občerstvení (grilovaná kuřata, pivo, limo) a dalších Vašich požadavků.

Mezi naše zákazníky patří: Bosch Diesel, Setuza, Siemens, Junák Vsetín, GE money bank, Deza Data, Dura Automotive, CIE Plasty, Valašské Království s.r.o. a spousta dalších spokojených zákazníků.

Školní a klubové akce:

S pořádáním školních akcí jsme začali v roce 2003, kdy jsme větší klubovou akci pořádali pro 30 osob z Junáku Vsetín. Od té doby jsme uspořádali bezpočet akcí pro základní, střední a speciální školy (např. pro sluchově postižené) a další zájmové kluby a uskupení. Naplánujte si u nás na paintballovém hřišti akci v rámci školního výletu a žáci si odnesou nezapomenutelný adrenalinový zážitek! Celou akci Vám naceníme na základě Vašich finančních možností, včetně zohlednění případných slev.

Dětské a sportovní dny:

Pokud si chcete spestřit dětský nebo sportovní den, je možno postavit paintballové stanoviště se střelbou na terč, do PET láhví apod.
 
  V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte naši Technickou podporu. Stránky vyhovují XHTML 1.1 a CSS 2